
| Artikelnummer | 1224334 |
| Merk | Beddenreus Comfort |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 27 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 184,5 x 212,5 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 110 cm |
| Kleur | antraciet |
| Stofgroep | Wind |
| Materiaal | polyester |
| Uitvoering | Excl. matras |
| Materiaal poten | kunststof |
| Kleur poten | zwart |
| Onderhoud | stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
De prijs voor Opbergbed Mani (180 x 200 cm, Wind, antraciet) van 759.- voor 645.15 geldt tot en met maandag 25 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice