| Artikelnummer | 1240916 |
| Merk | Beddenreus |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 120-140 cm |
| Seizoen | winter |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 950 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Gewicht | licht |
| Type dekbed | Dons |
| Materiaal vulling | 90% Eendendons |
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
De prijs voor Dekbed Dons 90% winter (200 x 220 cm) van 250.- voor 200.- geldt tot en met maandag 25 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice