Bruce Veerkamp
11 december 2025
Ik heb nog steeds niet mijn kussens mogen ontvangen
Ineke Kroon
22 oktober 2024
Super dekbed voor de Kleinkinderen. Ben er blij mee.
Mirjam
19 juni 2024
Prima dekbed voor prima prijs. Mijn dochter slaapt er heerlijk onder.

| Artikelnummer | 1173831 |
| Merk | Maxi |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 120-140 cm |
| Seizoen | alle seizoenen |
| Warmteklasse | klasse 3 (koel) |
| Vulgewicht | 1000 |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | microvezel bolletjes |
| Materiaal tijk | microvezel |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

