AJ Ekhart
21 mei 2026
Mooie kwaliteit
Miss Lorelei Tomaroy
20 mei 2026
Goede kwaliteit
Sandra van Gelder
20 mei 2026
Heel goede spullen
| Artikelnummer | 1225843 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 120 x 200/220 cm |
| Voor matrasdikte | tot 30 cm |
| Breedte matras | 120 cm |
| Lengte matras | 200 cm, 210 cm, 220 cm |
| Kleur | wit |
| Weeftechniek | jersey |
| Geschikt voor | Matras |
| Materiaal | katoen/elastaan |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

