N. Ambagtsheer
21 april 2026
Heerlijk bed, erg mooi uitgepakt en blij mee. Wel enorm heftige stank die er vanaf komt de eerste dagen/weken, vind dat wel wat minder
Ramona Staal
7 april 2026
Bij levering zat er een vlek in. Service in de winkel en levering was perfect
Marc Quirynen
20 maart 2026
Voorbij perfect
| Artikelnummer | 1225910 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 90 x 200/210/220 cm |
| Voor matrasdikte | tot 30 cm |
| Breedte matras | 90 cm |
| Lengte matras | 200 cm, 210 cm, 220 cm |
| Kleur | antraciet |
| Weeftechniek | jersey |
| Geschikt voor | Matras |
| Materiaal | katoen/elastaan |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

