Leentje Lau
14 mei 2026
Het is een prijzig product in verhouding met andere maar de pasvorm is perfect
Desiree van Wachem
6 mei 2026
Zeer goede kwaliteit en pasvorm en ziet er mooi uit
N. Ambagtsheer
21 april 2026
Heerlijk bed, erg mooi uitgepakt en blij mee. Wel enorm heftige stank die er vanaf komt de eerste dagen/weken, vind dat wel wat minder
| Artikelnummer | 1225923 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 180 x 200/220 cm |
| Voor matrasdikte | tot 30 cm |
| Breedte matras | 180 cm |
| Lengte matras | 200 cm, 210 cm, 220 cm |
| Kleur | antraciet |
| Weeftechniek | jersey |
| Geschikt voor | Matras |
| Materiaal | katoen/elastaan |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

