Richard Mulder
15 oktober 2025
Zeer tevreden, slaap fantastisch
E. Faneyte
22 juni 2025
Heerlijk kussen. Deze is voor in de caravan daar wil ik ook lekker slapen
W. Wolters
4 juni 2025
Goed produkt
| Artikelnummer | 1041806 |
| Merk | Silvana |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | soepel |
| Type kussen | Synthetisch |
| Materiaal vulling | Suprelle Fresh Eco2 & Tencel |
| Materiaal tijk | katoen |
| Onderhoud | Regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Ja |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |