Lennert Lagendijk
12 mei 2026
Een goed product
Janssens
3 maart 2026
Past mooi
Janssens
3 maart 2026
Past mooi, kleur ook mooi
| Artikelnummer | 1197274 |
| Merk | Silvana |
| Kleur | green |
| Geschikt voor | Kussen Silvana Oranje |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | katoen satijn |
| Weeftechniek | satijnbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |