P Janssen
21 maart 2026
Dat vind ik niet zo belangrijk
Frieda Van Den Keybus
5 maart 2026
Voorbij perfect
S Kruit
3 maart 2026
standaard geen bijzonder iets
| Artikelnummer | 1197252 |
| Merk | Silvana |
| Kleur | wit |
| Geschikt voor | Kussen Silvana Rood |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Materiaal | katoen flanel |
| Weeftechniek | platbinding |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |