MS
3 april 2026
Just the right amount of soft, but still firm and supportive. Very happy with this purchase
Marjo Jonkman
2 april 2026
Prima matras!
Peter Lommen
31 maart 2026
Ligt lekker

| Artikelnummer | 1199062 |
| Merk | Maxi |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Dikte | 18 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Hardheid | stevig |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Comfortzones | 5 zones |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Materiaal tijk | polyester |
| Aantal veren per m2 (circa) | 288 |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel

