S.
4 april 2026
Prima bed voor onze dochter. Geen geweldige kwaliteit, maar voor nu genoeg.
Jk
4 april 2026
Naar de reviews gelezen te hebben dacht ik dit zijn wel fijne matrassen voor onze kinderen. Maar ik heb 90x200 besteld en ze zijn toch wat smaller nu ze op bed liggen,helaas.Maar ik had er ook iets meer van verwacht ze zijn niet echt dik en dan vind ik de prijs behoorlijk hoog...
MS
3 april 2026
Just the right amount of soft, but still firm and supportive. Very happy with this purchase

| Artikelnummer | 1199071 |
| Merk | Maxi |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Dikte | 18 cm |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Hardheid | medium, stevig |
| Mate van ondersteuning | hoog |
| Comfortzones | 5 zones |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Materiaal tijk | polyester |
| Aantal veren per m2 (circa) | 288 |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel

