Petra Kiesling
30 maart 2026
Heel blij mee.
Kurt Hiemcke
30 maart 2026
Goed matras, geeft veel meer comfort dan de vorige en de prijs was erg redelijk.
H.F. Baarschers
27 maart 2026
Slaapt lekker en is perfect met name voor een onderschuifbed⁰

| Artikelnummer | 1199051 |
| Merk | Maxi |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Dikte | 18 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Hardheid | stevig |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Comfortzones | 5 zones |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Materiaal tijk | polyester |
| Aantal veren per m2 (circa) | 288 |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem, schotelbodem, spiraalbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel

