F. Luijben
26 mei 2026
Heerlijk hard matras. Geen last meer van pijn in mijn rug!
A. Snijders
26 mei 2026
Slaap goed stevig
Sjoerd
11 februari 2026
Goed product met een mooie korting en zeer snel geleverd.

| Artikelnummer | 1190116 |
| Merk | Beddenreus Comfort |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Dikte | 20 cm |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Twijfelaar |
| Hardheid | stevig |
| Comfortzones | 7 zones |
| Aantal slagen per veer | 5 |
| Type comfortlaag | Koudschuim |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Materiaal tijk | polyester |
| Ondersteuning | 2 |
| Afdeklaag dikte | 3 cm |
| Aantal veren per m2 (circa) | 300 |
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Comfortlaag tijk | Hybrid SG38 |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring, vlavro (plaat met gaten) |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
| Onderhoud | 1x per maand keren en draaien;molton en anti-slipdek gebruiken. |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel