
| Artikelnummer | 600146 |
| Merk | Maxi |
| Aantal deuren | 2 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | schuifdeur |
| Breedte | 203 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Hoogte | 215 cm |
| Diepte | 65 cm |
| Breedte kastdelen | 100-100 |
| Maat | 203 x 215 x 65 cm |
| Kleur | nova zwart |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 legplank en 1 roede |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |