A. Meijerman
17 mei 2026
Uitstekend! En heel belangrijk dat naast het feit dat het product uitstekend is de uitleg van de winkel medewerker top was!
Anja Vos
23 april 2026
Topper voelt lekker behaaglijk en warm.
Huffmeyer
21 oktober 2025
Heerlijk bed.

| Artikelnummer | 600846 |
| Merk | Topcare |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | enkele split |
| Lengte split | 80 |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Hardheid | firm |
| Opbouw matraskern | HR-schuim SG36 |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Comfortlaag tijk | 2-zijdig doorgestikt met 300 g/m² antiallergische materialen |
| Onderhoud | 1x per maand keren;molton splittopper gebruiken;tijk wasbaar op 40°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |