Jannie H.
26 mei 2026
Matras ligt prima in combinatie met topper
Loes
6 mei 2026
Heerlijk stevig! Perfecte ondersteuning.
C. Koopman
20 april 2026
Hij slaapt heerlijk.

| Artikelnummer | 600841 |
| Merk | Topcare |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | Nee |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Hardheid | firm |
| Opbouw matraskern | HR-schuim SG36 |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Comfortlaag tijk | 2-zijdig doorgestikt met 300 g/m² antiallergische materialen |
| Onderhoud | 1x per maand keren en draaien;molton topper gebruiken;tijk wasbaar op 40°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |