Loes
6 mei 2026
Heerlijk stevig! Perfecte ondersteuning.
C. Koopman
20 april 2026
Hij slaapt heerlijk.
Suzanne
13 februari 2026
Mooi bed, lekker hoog, heel comfortabel.

| Artikelnummer | 600842 |
| Merk | Topcare |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | Nee |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Hardheid | firm |
| Opbouw matraskern | HR-schuim SG36 |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Comfortlaag tijk | 2-zijdig doorgestikt met 300 g/m² antiallergische materialen |
| Onderhoud | 1x per maand keren en draaien;molton topper gebruiken;tijk wasbaar op 40°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
De prijs voor HR-schuim topmatras Topcare Foam (180 x 210 cm) van 439.- voor 351.20 geldt tot en met maandag 25 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice