Esmiralda Berkel
22 mei 2026
Na jaren eindelijk heerlijk slapen. We hebben 4 bedden en 5 matrassen 'versleten' en nu? Nu slapen we heerlijk
Annemieke
26 november 2025
Ons matras ligt heerlijk en is zeker niet te hard . Het was voor ons een service product maar het bevalt zeer goed en ziet er heel stevig uit. We zijn er super blijk mee.
Andre Tebarts
6 mei 2025
Het ligt lekker en het slaapt geweldig

| Artikelnummer | 600869 |
| Merk | Topcare |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Type matraskern | Latex |
| Voorzien van split | Nee |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Opbouw matraskern | Latex SG65 |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Comfortlaag tijk | 2-zijdig doorgestikt met 300 g/m² antiallergische materialen |
| Onderhoud | 1x per maand keren en draaien;molton topper gebruiken;tijk wasbaar op 40°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
De prijs voor Latex topmatras Topcare (180 x 200 cm) van 579.- voor 463.20 geldt tot en met dinsdag 30 juni 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice