Jaap Kleyn
29 november 2024
fantastisch !!! ik kom er Vandaag nog 1 halen
J.Van der Velden
4 april 2024
Groot dekbed. Iets te groot voor de overtrek. Heerlijk warm en goed te veranderen in een enkel dekbed.
van Duijvenvoorde
11 mei 2020
Het is een heerlijk dekbed om onder te slapen. Zeer gemakkelijk te koppelen/scheiden

| Artikelnummer | 1050935 |
| Merk | Dreamtime |
| Breedte | 240 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Lits-jumeaux |
| Geschikt voor maten | 160-180 cm |
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 1056+1584 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | banen |
| Anti allergie | Ja |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. drukknopen |
| Gewicht | medium |
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | Hollowsoft |
| Materiaal tijk | synthetisch |
| Onderhoud | dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel
De prijs voor Dreamtime 4 seizoenen dekbed synthetisch (240 x 220 cm) van 90.- voor 72.- geldt tot en met maandag 25 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice