Cp
26 februari 2024
Blijft goed op plaats liggen , niet te warm ,niet zwaar
Hovenga
22 januari 2024
Prima, lekker warm.
Thea
3 maart 2021
Een heerlijk groot dekbed. Lekker warm, zelfs al met alleen het voorjaars/ Najaars deel.

| Artikelnummer | 1047334 |
| Merk | Dreamtime |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 120-140 cm |
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 660+1320 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | carré |
| Anti allergie | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. drukknopen |
| Gewicht | zwaar |
| Type dekbed | Wol |
| Materiaal vulling | Wol |
| Materiaal tijk | katoen |
| Onderhoud | dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel
De prijs voor Dreamtime 4-seizoenen dekbed wol (200 x 220 cm) van 130.- voor 104.- geldt tot en met maandag 25 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice