Debby
23 december 2025
Past prima om topper
Marcel Hoogstraten
18 december 2025
In een woord, Geweldig!
M.van Son
17 november 2025
Fijne hoeslaken

| Artikelnummer | 1023593 |
| Merk | Dreamtime |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/210/220 cm |
| Voor matrasdikte | tot 10 cm |
| Breedte matras | 140 cm |
| Lengte matras | 200 cm, 210 cm, 220 cm |
| Kleur | off white |
| Weeftechniek | jersey |
| Geschikt voor | Topper |
| Materiaal | katoen |
| Onderhoud | wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


De promotie 1+1 gratis op Dreamtime hoeslakens voor het artikel Hoeslaken Dreamtime Topper Fitted (140 x 200/210/220 cm, off white) is geldig tot en met maandag 25 mei 2026 In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice