Hans van den Tweel
10 april 2026
Zeer goed matras
Bennie
11 maart 2026
Gewoon een goed product!
De heer SIJMONS
14 januari 2026
Slaapt prima, heel verschil met het oude bed.

| Artikelnummer | 1190076 |
| Merk | Beddenreus Luxe |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Dikte | 28 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Hardheid | medium, stevig |
| Comfortzones | 7 zones |
| Aantal slagen per veer | 6,5 |
| Type comfortlaag | traagschuim |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Type matraskern | Pocketvering |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Materiaal tijk | polyester |
| Ondersteuning | 4 |
| Afdeklaag dikte | 5 cm |
| Aantal veren per m2 (circa) | 400 |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Comfortlaag tijk | Hybrid SG30/Visco SG45 |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring, vlavro (plaat met gaten) |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
| Onderhoud | 1x per maand keren en draaien;molton en anti-slipdek gebruiken. |
| Overige | de tijk bevat 1cm dikke visco |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
Combineer bijpassende producten voor een nog betere nachtrust én geniet van extra voordeel
De prijs voor Duo Support Visco matras (80 x 200 cm, tot 140 kg) van 559.- voor 391.30 geldt tot en met maandag 25 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice