Stefan Klaassen
27 februari 2023
Heerlijk zacht, zeer comfortabel, elke morgen word ik uitgerust wakker.
Mimi van Drie
30 december 2021
Prima topper.
B. van Dijk
28 oktober 2021
Slaapt heerlijk

| Artikelnummer | 1082174 |
| Merk | M-concept |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | Nee |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Ventilatie kern | 5 |
| Hardheid | firm |
| Opbouw matraskern | HR-schuim |
| Materiaal tijk | 100% polyester |
| Comfortlaag tijk | 2-zijdig doorgestikt met 250 g/m² antiallergische materialen |
| Onderhoud | regelmatig draaien en keren;hoeslaken en molton topper gebruiken;tijk wasbaar op 40°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |