Kim van der
8 februari 2026
Matras van goede goede kwaliteit. Samen met een boxspring met opbergruimte gekocht bij beddenreus.
C. van Beers
5 december 2025
Zeer tevreden.
Gerrie Streng van Aefst.
3 december 2025
Ligt heel goed voor de rug...en wat ook mee speeld niet duur zo als bij vele.

| Artikelnummer | 1222915 |
| Merk | Beddenreus Luxe |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | Nee |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Materiaal tijk | 100% polyesther |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
De prijs voor Topmatras Dream HR (180 x 200 cm) van 269.- voor 175.- geldt tot en met maandag 25 mei 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice