J Vlassak
30 april 2026
Een heerlijk topmatras die voldoet aan al mijn eisen!!
hans Theijssen
30 september 2025
Fijne topper
Meijer
10 juli 2025
het is een super matras dus lekker slapen

| Artikelnummer | 1222908 |
| Merk | Beddenreus Luxe |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Type matraskern | Koudschuim |
| Voorzien van split | Nee |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Materiaal tijk | 100% polyesther |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 30°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Beddenreus voorwaarden |
De prijs voor Topmatras Duo Support HR (160 x 200 cm) van 289.- voor 202.30 geldt tot en met dinsdag 30 juni 2026. In geval van vragen, neem contact op met onze klantenservice