H. Rezaie
16 maart 2026
Goed kwaliteit
klant wally vermeer
31 december 2025
Slaap heel lekker
Herman Vos
29 december 2025
Prima product en zeer fijn geholpen door de mannen in Groningen!

| Artikelnummer | 482593 |
| Merk | Dreamtime |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 70/80 x 200 cm |
| Voor matrasdikte | tot 10 cm |
| Breedte matras | 70 cm, 80 cm |
| Lengte matras | 200 cm |
| Geschikt voor | Topper |
| Materiaal | katoen |
| Overige | rondom voorzien van elastiek |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |